Opret grund

Projektejendom til tæt-lav og- eller åben-lav byggeri i skoven midt i byen

Reimersvej 13, 8963 Auning

Storparcel 31.000 m2 til tæt-lav og- eller åben-lav (op til 2 plan 8½ meter) beliggende for foden af Porsbakkerne i Auning. Prisen er ekskl. moms

Information om grunden

Se grunden hos mægler
  • Kontant pris
  • Kr 13.750.000,-
  • M²-pris
  • Kr 444,-
  • Grundens ID6236
  • Størrelse31.000 M²
  • GrundtypeHelårsgrunde
  • Matrikel
  • Liggetid117 dage
  • Prisudvikling150,00%
  • Indkøbsmuligheder0,8 km
  • Offentligtransport0,3 km
  • Nærmeste skole0,8 km
  • Nærmeste lægehus0,8 km
  • Badevand/strand12 km
  • Byggemodnet
  • Havkig
  • Liebhaveri
  • Skov eller lund
  • Udsigtsgrund

Se grunden på kort